+48 503 837 003

info@golfspa.pl

Reklama

Zareklamuj się u nas i zwiększ swoje zyski

Pole golfowe GOLFSPA to kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny położony na terenie Ziemi i Kotliny Kłodzkiej w miejscowości Szczytna. Niezwykle urokliwe miejsce, świeże powietrze oraz profesjonalna obsługa tworzy najlepsze warunki do gry w golfa oraz sprzyja organizacji:

  • - imprez integracyjnych
  • - szkoleń i konferencji
  • - spotkań biznesowych
  • - dużych eventów

Wszystkie rodzaje spotkań, prezentacji i turniejów stanowią atrakcję, a swobodna atmosfera, sprawi, iż impreza na długo pozostanie w pamięci gości.


Nawiązując do naszej szerokiej oferty usług, chcielibyśmy również zaprosić do zapoznania się z propozycją zamieszczenia reklamy Państwa firmy na naszym obiekcie.

Rodzaje reklam

Największą formą reklamy na naszym polu golfowym jest umieszczenie banera na kubiku lub wolnostojącej wielkoformatowej tablicy reklamowej.
W ten sposób prezentują się nasi najważniejsi partnerzy.

Oferujemy tablice o różnych wymiarach i lokalizacji, między innymi: na wjeździe, wzdłuż pola golfowego oraz przy starcie i greenie.

Nasza oferta obejmuje możliwość wykupienia pakietu reklamowego składającego się z kilku elementów. Oferujemy dwa typy pakietów z reklamą na polu golfowym lub na strzelnicy golfowej, które obejmują:

Pakiet I

flagi firmowe na masztach golfowych, huzary przy dołkach, tee startowe dołków oraz dołków Akademii Golfa

Pakiet II

tablice odległościowe oraz billboard przy wjeździe na strzelnicę golfową

Nasza oferta to nie tylko promocja na polu golfowym. Aby uzupełnić działania reklamowe, oferujemy umieszczenie logo sponsora na naszych stronach internetowych golfspa.pl oraz wioskagolfowa.pl, a także nadruk Państwa logo na zaproszeniach oraz biletach wstępu Green Fee.

Z myślą o naszych klubowiczach i partnerach nieustannie urozmaicamy naszą ofertę. Dajemy Państwu możliwość zastania sponsorem wybranych wydarzeń, na stałe wpisanych w kalendarz naszego Klubu


Zachęcamy do współudziału w organizacji turniejów golfowych na wyłączność firmy lub objęcia patronatu na sezonowych turniejach golfa.

Reklama na naszym polu golfowym to gwarancja dotarcia do szerokiej grupy golfistów, prestiż wśród Klientów oraz znakomity sposób na umocnienie wizerunku firm. Przeciętna partia golfa trwa kilka godzin, dzięki czemu potencjalny Klient ma wielokrotny i długi kontakt z Państwa reklamą.

Zapraszamy do zapoznania się pełną wersją oferty oraz cennikiem.pobierz ofertę