+48 503 837 003

info@golfspa.pl

o nas

GOLFOWA WIOSKA GOLFSPA to kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny położony na terenie Ziemi i Kotliny Kłodzkiej w miejscowości Szczytna, pomiędzy Polanicą a Dusznikami Zdrój.

Proponujmy Państwu noclegi w komfortowych 2 i 4 osobowych domkach całorocznych. Domki zlokalizowane są na malowniczym wzgórzu przy górskim unikatowym w Polsce 9 dołkowym polu golfowym. Z balkonu każdego z naszych domków rozpościera się urokliwy krajobraz z przestrzenią na sąsiadujący Zamek na Szczytniku, panoramę Gór Orlickich i Obniżenia Dusznickiego. Soczysta zielona murawa, otulina lasu, śpiew ptaków o poranku i górski uzdrowiskowy klimat sprawiają, że każdy z naszych Gości odnajduje swój bliski kontakt z naturą podczas wypoczynku. Położenie ośrodka sprawia, że jest to doskonała alternatywa dla noclegów w Polanicy-Zdroju (oferta Meteor) oraz świetna baza wypadowa w Góry Stołowe, Uzdrowiska Kłodzkie, a zimą na trasy narciarskie zjazdowe w Zieleńcu -12 km, trasy biegowe na Jamrozowej Polanie – 5 km , Łężycach - 5 km, Podgórzu - 8 km i Czarnej Górze – 35 km.

Pobyt w GOLFOWEJ WIOSCE to świetna okazja do poznania nowej olimpijskiej dyscypliny sportu. Golf to aktywność fizyczna poprzez zdrowy spacer skierowany dla rodzin z dziećmi, grup znajomych czy integracji klientów.
Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy przy okazji zakwaterowania pragną się dowiedzieć czegoś więcej o grze w golfa, panujących w niej regułach. W przyjaznej, rodzinnej atmosferze pod okiem naszych instruktorów, rozpoczniemy z Państwem swoją pierwszą „przygodę” z kijem i piłeczką golfową oraz rozegramy wspólnie swój pierwszy dołek golfowy w naturalnych warunkach.
Oferujemy idealne warunki do nauki i gry w golfa w przystępnych cenach. W swojej ofercie posiadamy również wakacyjne pakiety nauki gry w golfa oraz Akademię Golfa dla grup zorganizowanych. Na miejscu oferujemy wypożyczalnię sprzętu golfowego, infrastrukturę do ćwiczeń i gry w golfa dla początkujących jak i zaawansowanych golfistów.

GOLFOWA WIOSKA GOLFSPA posiada wpis do ewidencji innych obiektów świadczących usługi hotelarskie prowadzonym przez Burmistrza Szczytnej pod numerem ewidencyjnym UH/50.
Skan nr 1
Skan nr 2

W Golfowej Wiosce znajdziecie Państwo:

parking
wypożyczalnię sprzętu golfowego
akademię golfa
budynek klubowy
grilowa chata
ognisko
domki letniskowe
miejsca do leżakowania
letni golfowy plac zabaw
"19 dołek"
strzelnica golfowa
pole golfowe
parking
wypożyczalnia sprzętu golfowego
akademia golfa
budynek klubowy
parking
grilowa chata
ognisko
domki letniskowe
miejsca do leżakowania
letni golfowy plac zabaw
„19 dołek"
miejsce spotkań golfistów
strzelnica golfowa
pole golfowe