+48 503 837 003

info@golfspa.pl

golf

Zapewne wielu z Państwa ciekawiło jak wygląda gra w golfa? Jakie są reguły tej gry, co jest jej istotą?

Wszystkich Gości przebywających w naszym ośrodku zapraszamy do skorzystania z największej i najbliżej położonej atrakcji na terenie jakim jedyne w Polsce pole golfowe w Szczytnej k. Polanicy Zdrój położone na terenie górskim – na wysokości 565 m n.p.m.

W przyjaznej, rodzinnej atmosferze pod okiem naszych instruktorów, rozpoczniemy z Państwem „pierwszy krok w golfie”. Oferujemy kameralne warunki do nauki gry w golfa w przystępnych cenach. Przekonacie się Państwo, że gra w golfa jest sportem, a przede wszystkim zdrowym spacerem dla wszystkich w każdym wieku. Jest to pomysł na rodzinną wspólną aktywność fizyczną i spędzanie wolnego czasu. Jest to jedna z niewielu dyscyplin sportu, która łączy pokolenia poprzez wspólną grę i poszanowanie reguł.

Na miejscu oferujemy wypożyczalnię sprzętu golfowego, infrastrukturę do ćwiczeń i gry w golfa (Driving Range, Putting Green) dla początkujących jak i zaawansowanych golfistów.

Z racji zakwaterowania w Golfowej Wiosce będziecie Państwo mogli skorzystać z pierwszej zapoznawczej rodzinnej lekcji gry w golfa w atrakcyjnej cenie:
2 osoby - 170 zł / za 45 minut,
4 osoby - 260 zł / za 45 minut
cena zawiera niezbędny sprzęt oraz instruktarz.
W swojej ofercie posiadamy również wakacyjne pakiety nauki „AGROTURYSTYKA Z GOLFEM” - mój pierwszy krok w golfie.

AGROTURYSTYKA Z GOLFEM

Ponadto pole golfowe w jest znakomitym miejscem do organizacji szkoleń(zarówno dla manegementu jak i pracowników), spotkań firmowych - dla kluczowych klientów oraz przyjaciół. Ten, kto stanie się przy okazji golfistą nigdy nie zapomni, dzięki komu odkrył swą nową pasję i pozostanie Państwa wiernym klientem czy pracownikiem przez wiele lat.

Jeśli chcieliby Państwo zorganizować swobodne spotkanie integracyjne pt. AKADEMIĘ GOLFA dla grup zorganizowanych, umożliwiające zapoznanie się ze swoimi współpracownikami lub klientami na naturalnym gruncie poprzez naukę gry w golfa pod okiem trenera, bądź też wykorzystanie niekonwencjonalnego charakteru imprezy do prezentacji produktów i walorów swojej firmy w jednym z dwóch wariantów (podstawowym czy rozszerzonym) prosimy o kontakt z nami pod adres e-mail: info@golfspa.pl, www.golfspa.pl

AKADEMIA GOLFA dla grup zorganizowanych (wariant podstawowy)
AKADEMIA GOLFA dla grup zorganizowanych (wariant rozszerzony)